Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Janków Zaleśny - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Kotowskie

Kotowskie(Janków Zaleśny + 25 km)

195 000 zł6 200 m² 31,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Fantastyczna przestrzeń na dom i rekreację! Ta działka łączy w sobie kilka cech, podnosząc swoją atrakcyjność i możliwość wszechstronnego wykorzystania. Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Jankowa

Jankowa(Janków Zaleśny + 22 km)

188 764 zł2 302 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 2302 m - Jankowa, gm. Cieszków, pow. milicki ? Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 2302 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sadowie

Sadowie(Janków Zaleśny + 20 km)

109 060 zł779 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Sadowie, okolica Ostrów Wielkopolski pow 779 mkw. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 779 mkw., położona w miejscowości Sadowie, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Lewkowiec(Janków Zaleśny + 12 km)

110 880 zł924 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod lasem lewkowiec | 6 km od ostrowa wlkp. Szukasz działki w spokojnej i zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Odolanów

Odolanów(Janków Zaleśny + 14 km)

217 500 zł2 900 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedaż, działka budowlana, huta, gmina Odolanów, o pow 2900m2. Malowniczo położona działka w spokojnym cichym terenie i otoczeniu zieleni w miejscowości Huta, gmina Odolanów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sadowie

Sadowie(Janków Zaleśny + 20 km)

108 360 zł774 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Sadowie, okolica Ostrów Wielkopolski pow 774 mkw. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 774 mkw., położona w miejscowości Sadowie, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ostrów Wielkopolski

Zacisze-Zębców,Ostrów Wielkopolski(Janków Zaleśny + 12 km)

312 550 zł893 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,0893 ha, ostrów Wielkopolski, os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Piaskowa

Czekanów(Janków Zaleśny + 17 km)

132 000 zł660 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ociąż

Ociąż(Janków Zaleśny + 20 km)

125 000 zł873 m² 143,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Lamki

Lamki(Janków Zaleśny + 7 km)